Tool-Pack | Toolstatic Polska Sp z o.o. Antistatic Innovation
T NA CZARNYM TLE MALA IKONKA
Jesteśmy bezpośrednim producentem toreb z pianki polietylenowej i folii bąbelkowej, a także półproduktów w rolach, arkuszach, taśmach. 
Masz pewność że produkt prawidłowo zapakowany dotrze do klienta w takim samym stanie, w jakim opuścił firmę. Folia pęcherzykowa i pianka polietylenowa doskonale nadają się do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, zadrapaniami i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach przed wyładowaniami antystatycznymi.  
 

TOOL-PACK by Toolstatic Polska Sp. z o.o. Antistatic Innovation

Toolstatic Polska to spółka, która łączy ze sobą nowoczesne metody konfekcji wyrobów z pianki polietylenowej oraz folii bąbelkowej z wieloletnim doświadczeniem pracowników. Jesteśmy bezpośrednim producentem toreb z pianki polietylenowej i folii bąbelkowej, a także półproduktów w rolach, arkuszach, taśmach. Ty wybierasz typ i rozmiar – my zajmiemy się resztą. Masz pewność, że produkt prawidłowo zapakowany dotrze do klienta w takim samym stanie, w jakim opuścił firmę. Folia wraz z pianka polietylenowa doskonale nadają się do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, zadrapaniami i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Magazyn produkcyjny i centralny znajduje się w Bydgoszczy, co stanowi doskonały punkt strategiczny dla logistyki w całej Europie. Stale rozbudowujemy park maszynowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy krótkie terminy dostaw, jakość i najlepszą obsługę.
IMG 7106 1
IMG 7168
TOOL – PACK Antistatic Innovation 
Toolstatic Polska Sp. z o.o.
Tax Id: PL 5542971180 
Ul. Fordonska 246
85-766 Bydgoszcz 
Poland 
T: +48 574 995 011
E: office@toolstatic.com
W: www.toolstatic.com